Чуднівський район – один із лідерів щодо оздоровлення дітей

Опубліковано 23-06-2017

Перегляди 95

Чуднівський район – один із лідерів щодо оздоровлення дітей

На Чуднівщині виділили понад 700 тисяч гривень з районного бюджету та бюджетів органів місцевого самоврядування для організації літнього відпочинку й оздоровлення дітей. Це питання є одним із пріоритетних у роботі владних структур і перебуває на постійному контролі, наголошує начальник відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Чуднівської райдержадміністрації Аліна Свідан:

"Для належного та якісного проведення оздоровчої кампанії 2017 року в районі створено штаб для оперативного вирішення питань з оздоровлення дітей влітку, який буде діяти включно по вересень. Створена база даних дітей пільгових категорій, які потребують особливої підтримки та піклування. Це діти учасників АТО, діти – сироти, діти, позбавлені батьківського піклування, з багатодітних та малозабезпечених сімей, діти, які мають статус потерпілих від наслідків Чорнобильської катастрофи тощо. Загалом у районі таких дітей нараховується близько трьох тисяч".

Наразі майже 100 школярів Чуднівщини відпочивають та набираються сил у Чуднівському спортивно-оздоровчому таборі "Корчагінець", який розташований у селі Троща. Це діти, котрі потребують особливої соціальної уваги та підтримки, а також вихованці Потіїївської школи-інтернату для дітей із функціональними обмеженнями, що у Радомишльському районі. У цьому році для зміцнення матеріально-технічної бази табору "Корчагінець" та проведення там ремонтних робіт використано 170 тисяч гривень бюджетних коштів. Значну допомогу також надають сільські й селищні ради і спонсори, завдяки яким дитячий табір утримується у належному стані, каже його директор Лілія Павленко:

"У таборі проведено благоустрій території, зроблено поточний ремонт харчоблоку, придбано нові шафи та матраци, встановлено нові душові кабіни. Також облаштовано майданчик для табірного вогнища, обладнано фонтан тощо. Ми стараємось, щоб у цьому році оздоровлення та відпочинок дітей у нашому таборі пройшли ще на більш якісному рівні".

Найбільш масовим та доступним видом організованого відпочинку дітей у літній канікулярний період є їх денне перебування в таборах, які працюють на базі загальноосвітніх шкіл району. У червні понад одну тисячу школярів уже відпочило в 16 пришкільних та 14 мовних таборах. На діяльність цих закладів з районного бюджету виділено біля 200 тисяч гривень. Загалом у цьому році в Чуднівському районі, який є одним із лідерів у нашій області щодо охоплення оздоровчими та відпочинковими послугами дітей, планується оздоровити понад 50 відсотків дитячого населення.