На Чуднівщині стартувала районна акція "Мистецтво мого рідного села"

Опубліковано 23-06-2017

Перегляди 97

На Чуднівщині стартувала районна акція "Мистецтво мого рідного села"

В рамках цього культурно-мистецького проекту проходитимуть творчі звіти аматорів народної творчості перед жителями своїх населених пунктів. Завідувач сектору культури Чуднівської райдержадміністрації Світлана Захарченко зазначає, що митців не обмежують у виборі тематики програми:

"До участі в цій акції ми запрошуємо широке коло аматорів і майстрів декоративно-ужиткового мистецтва різного віку. Тематика програми – довільна. Головне, що її має переглянути якомога більше жителів села. Глядачами можуть бути і учасники сходу села. Можливо, це буде відзначення ювілею села або введення в експлуатацію місцевого клубу, бібліотечного чи освітнього закладу тощо".

Перед початком творчого проекту в селищі Великі Коровинці відбувся районний семінар-практикум працівників галузі культури Чуднівського району, де обговорювалось питання щодо покращення задоволення культурних потреб жителів сіл та селищ з використанням інфраструктури населених пунктів. У заході взяли участь керівники району та сільські й селищні голови, котрі теж підтримали ідею проведення культурно- мистецької акції із залученням якомога більшої кількості творчих талантів, каже Світлана Захарченко:

"Завдяки засобам масової інформації про цю акцію мають знати всі жителі нашого району. За її підсумками кращі з кращих колективів і виконавців будуть запрошені взяти участь у святкових заходах з нагоди Дня працівників культури та Дня працівників сільського господарства. Але свято – це вже результат підготовки. Загалом у сільських голів є плани поліпшити матеріально-технічну базу клубних установ та провести там певні ремонтні роботи".

За підсумками нинішньої культурно-масової акції "Мистецтво мого рідного села" кращі творчі колективи та аматори сцени Чуднівщини візьмуть участь у районному конкурсі художньої самодіяльності, який проходитиме вже в наступному році.