У Чуднівському пригімназійному таборі організували патріотичний квест "Знай і люби свій край"

Опубліковано 23-06-2017

Перегляди 48

У Чуднівському пригімназійному таборі організували патріотичний квест "Знай і люби свій край"

Для дітей було організовано історичний екскурс по визначних місцях Чуднова, які символізують найвидатніші події та відомих людей як міста, так і всієї України, каже вчителька початкових класів гімназії Інна Данилюк:

"Цей квест було організовано для того, щоб діти краще дізнались про наші пам'ятні місця, щоб знали та шанували свою історію, адже таким чином прищеплюється любов до рідної землі, до України, її символів та української родини".

Школярі відвідали відоме чуднівське урочище Шабелянка, де в 1660 році майже місяць тривала кровопролитна битва козаків проти польської шляхти. На честь цієї події там встановлено кам’яний козацький хрест. Також діти побували у чуднівському парку, де знаходяться місця масових розстрілів майже п'яти тисяч мирних жителів під час нацистської окупації міста та біля інших пам'ятних знаків. Біля кожного пам'ятника дітей зустрічали вчителі гімназії та працівники Чуднівської районної дитячої бібліотеки. Говорить бібліотекар Світлана Скідан:

"Ми розповідаємо про історію рідного краю, про цікаві та захоплюючі події, які відбувались у нашому місті. Дітям дуже цікаво дізнаватись про всі пам'ятні місця Чуднова".

Отримавши докладну інформацію про визначні місця Чуднова, діти поклали квіти до пам'ятників Великому Кобзарю, обеліска Слави, знаку "Борцям за єдність та незалежність України", меморіального стенду загиблим героям АТО, пам'ятників воїнам-інтернаціоналістам та чорнобильцям. Історичний екскурс рідним містом справив на дітей незабутнє враження:

"Нам дуже сподобалась екскурсія по цих визначних місцях, адже нам всім потрібно знати історію рідного краю і пам'ятати про тих, хто боровся за нашу Батьківщину та її незалежність, щоб бути справжніми патріотами України".

Окрім учнів Чуднівської гімназії, подібні патріотичні квести по пам'ятних місцях своїх населених пунктів здійснили учасники пришкільних таборів інших навчальних закладів району. Додамо, що загалом на Чуднівщині діє 16 пришкільних та 10 мовних таборів, в яких літніми відпочинковими послугами охоплено понад 1000 дітей.